Į pagrindinį
Išsamūs ilgalaikio (permanentinio) makiažo mokymai pradedantiesiems

Vertinimų nėra

GROŽIS
PRADEDANTIESIEMS

Išsamūs ilgalaikio (permanentinio) makiažo mokymai pradedantiesiems

Vertinimų nėra

Išsamūs ilgalaikio (permanentinio) makiažo mokymai pradedantiesiems

Vilnius

10-16 val.

liko / vietų

1600 Eur.

1600 Eur.

Apie mokymą

Kaupdami įdirbį ir patirtį, pristatome analogų neturinčias ilgalaikio makiažo pamokas pradedantiesiems. Naujos technologijos ir metodikos, padės pradedantiesiems meistrams žengti į ilgalaikio makiažo rinką be didelių rūpesčių. Į atnaujintą permanentinio makiažo mokymų programą integravome naujas metodikas, kurių tikslas: atsikratyti baimės dirbant su klientais, lavinti estetinį grožio matymą, pritraukti daugiau klientų, pasitikėti savimi, atrasti save, tapti profesionalu! Mokymai orientuoti į kokybę, todėl kiekvienam studentui skiriame maksimaliai...

Apie mokymą

Kaupdami įdirbį ir patirtį, pristatome analogų neturinčias ilgalaikio makiažo pamokas pradedantiesiems. Naujos technologijos ir metodikos, padės pradedantiesiems meistrams žengti į ilgalaikio makiažo rinką be didelių rūpesčių. Į atnaujintą permanentinio makiažo mokymų programą integravome naujas metodikas, kurių tikslas: atsikratyti baimės dirbant su klientais, lavinti estetinį grožio matymą, pritraukti daugiau klientų, pasitikėti savimi, atrasti save, tapti profesionalu! Mokymai orientuoti į kokybę, todėl kiekvienam studentui skiriame maksimaliai daug dėmesio, dviejų dalyvių grupėje mokymus veda dvi lektorės. Pagrindinės lektorės nepertraukiama darbo patirtis yra 11 metų ir asistentė - dirbanti specialistė.

Mokymų turinys

1. Įvadas. Permanentinio (ilgalaikio) makiažo istorija, sąvokos. Įvadinis instruktažas. Darbo sauga. Įvairių tipų įranga: tradicinė, skaitmeninė, manualinė. „Ką rinktis?“. Skirtumai, privalumai. Teisiniai aspektai. 

2. Konsultacijos. Kliento profilis. Kliento analizė ir atrankos pobūdis. Klientų lūkesčiai. Klientas ir permanentinė kosmetika. Kliento istorija, medicininė kortelė, sutikimo forma. Galimų problemų, dėl permanentinės kosmetikos, identifikavimas. Atsakomybės aspektai. 

3. Dezinfekcija ir sterilizacija. Įranga. Teisingas mikroorganizmų ir bakterijų naikinimas. Sterilizavimo būdai. Paviršių, įrankių, įrangos ir inventoriaus dezinfekantai. Odos dezinfekavimo priemonės. Naudojimas, atsargumo priemonės, saugos duomenys, biocido autorizacijos liudijimai. Rankų plovimas, specialių pirštinių naudojimas. Prietaisų, adatų ir pigmentų tinkamas tvarkymas. Sanitariniai ir higieniniai reikalavimai prieš ir po procedūrų. 

4. Kliento paruošimas. Priežiūra prieš procedūrą. Nurodymai klientui. Kliento odos paruošimas. Odos ženklinimo būdai. Antakių, akių ir lūpų linijų formavimas ir piešimas. Simetrija. Anestetikai. Kliento konsultavimas. 

5. Koloristika. Pigmentų teorija. Teorinės žinios ir jų praktinis panaudojimas. Pigmentai. Bendras spalvos parinkimas ir maišymas pagal individualų kliento veido odos, akių ir plaukų atspalvį, spalvinis sprendimas antakių, akių ir lūpų procedūrai, įvairių gamintojų pigmentų apžvalga, pigmentų sudėties analizavimas, gamybos principai, koncentracija, kokybė. Pigmentų saugojimas. 

6. Odos anatomija. Mikroskopinė odos sandara. Odos tipai. Odos funkcija. Odos ligos. Odos gijimo procesas, priežiūra. Permanentinės kosmetikos implantavimas. Herpes virusas. Apgamai, karpos, strazdanos. Psoriazė, egzema. Odos reakcijos. 

7. Prietaisų teorija. Prietaisų apžvalga, techniniai aspektai. Eksploatavimas ir priežiūra. Naudojimas: greitis, galia, techninis patvarumas. Gedimų paieškos. Prietaisų galimybių vertinimas. Prietaisų veikimo palyginimo testas. Procedūros atliekamos su skirtingais prietaisais. 

8. Adatos. Tinkamų adatų parinkimas, klasifikacija ir jų naudojimas. Grupės, numeriai, konfigūracijos. Adatų pakuočių ir sterilizacijos taisyklės. Saugumo reikalavimai. Patentuota integruotų adatų sistema su pridedama kasete. Adatų kontūravimo palyginimo testas. 

9. Priežiūra po procedūros. Rekomendacijos klientui gijimo periodu. Procedūros koregavimas. 

10. Antakiai. Veido morfologija. Variacijos. Pigmentų paletė antakiams. Darbas su dirbtine oda. Praktika: pilnas antakių tušavimas, kontūravimas, pikseliai, šešėliavimas, akvarelė, "ombre", kombinuotos technikos. Darbas su klientais. \

11. Akys. Veido morfologija. Variacijos. Pigmentų paletė akims. Darbas su dirbtine oda. Praktika: viršutinio voko kontūras, tarpblakstieninis užpildymas, optinis blakstienų apimties didinimas. Apatinio voko ryškinimas pasitelkiant naujovišką techniką - be griežtos linijos. Darbas su klientais. 

12. Lūpos. Veido morfologija. Variacijos. Lūpų struktūra, anatomija. Pigmentų paletė lūpoms. Darbas su dirbtine oda. Praktika: lūpų kontūras su švelniu perėjimu, dalinis užpildymas, pilnas užpildymas ir optinis didinimas neišeinant iš lūpų zonos. Darbas su klientais. 

13. Kiti praktiniai užsiėmimai. Pirminių mokėjimų ugdymas dirbant su įrankiais ir įranga. Kliento odos tipai ir jų ypatumai, veido formos nustatymas, korekcija ir modeliavimas. Teisinių žinių panaudojimas praktikoje. Kontūravimo technikos. Retušavimo technikos. Raukšlėtos odos linijų piešimo aspektai. Spalvos implantavimas tarp blakstienų. Grožio apgamai.


Mokymai skirti

Permanentinio makiažo mokymų programa skirta grožio specialistėms, vizažistėms, stilistėms, namų šeimininkėms.

Mokymų nauda

Ilgalaikio makiažo pamokų pradedantiesiems metu įgysite žinių kaip profesionaliai atlikti antakių, akių ir lūpų ilgalaikį makiažą naudojant šiuolaikines technikas. Taip pat, išmoksite bendrauti su klientais, konsultuoti, teisingai organizuoti darbo vietą bei sistemingą ir efektyvų jo eigą. Parinkti pigmentus, suprasti odos anatomiją, klientų lūkesčius, įrangos ir inventoriaus aspektus.

Apie mokytoją 

Natalia Nelkina – savo srities profesionalė. Permanentinio makiažo mokymai ir darbai aukščiausio lygio.

Atsiliepimai

Eva Ghaoui “Geriausia Natalia Nelkina. Ir darbai, ir mokymai aukščiausias lygis!”

+ Rodyti daugiau
Daugiau Mokytojas
Natalija Nelkina
Permanentinio makiažo mokytoja

Natalija Nelkina yra profesionalė grožio industrijoje ir Permanentinio Makiažo Akademijos įkūrėja.

+ Daugiau