bLoommo
mokymų inkubatorius
Praktinių mokymų bendruomenė, jungianti norinčius mokyti ir mokytis


Apie bloommo

bLoommo yra praktinių mokymų platforma. Čia didžiausią dėmesį teikiame ne sausai teorijai, o praktinių įgūdžių tobulinimui. Čia turi galimybę mokytis iš savo srities profesionalų. Iškart po mokymų naujus gebėjimus galėsi pritaikyti gyvenime.
01. Nuo mokinio
iki specialisto

Praktiniai mokymai tau padės įgyti naudingų žinių ir gebėjimų darbo rinkoje ar asmeniniame profesiniame kelyje. Mokymus organizuojantys profesionalai - savo sričių specialistai. Jie suteiks šiandien reikalingas žinias ir gebėjimus.

02. Mokykis
iš profesionalų

Mokytis iš geriausių - tiesiausias kelias į sėkmę. Praktinus mokymus veda profesionalai - praktikai, kurie tau pateiks naujausią, aktualiausią ir vertingiausią informaciją bei asmeninius patarimus, kurie jiems padėjo pasiekti profesines aukštumas.

03. Konkretūs
praktiniai mokymai

Mokymų metu didžiausias dėmesys skiriamas praktiniams įgūdžiams lavinti. Tad tau neteks nuobodžiauti klausantis vien tik teorinių paskaitų. Viską galėsi išbandyti čia ir dabar!

04. Pradėk
savo veiklą

Mokymai suteiks vertingas žinias, o profesionalai įkvėps nedelsiant imtis savo naujos veiklos. Mokantis iš profesionalų auga ne tik žinių ir gebėjimų bagažas, bet ir motyvacija bei pasitikėjimas savo jėgomis.

Kaip veikia bLoommo
Prisijunk