Į pagrindinį
Monika Pociūtė

Grafikos ir judesio dizainerė

Monika
Pociūtė

Esu Monika Pociūtė, grafikos ir judesio dizainerė, „MPO Creative Design“ ir „M.Overlay“ prekinių ženklų įkūrėja. Kuriu ir padedu perteikti idėjas, informaciją per grafinio dizaino kūrinius nuo 2018 metų, o nuo 2019 metų pradėjau domėtis ir kurti: pirmuosius reklaminius video, skaitmeninius piešinius.

Sau kaip lektorei esu iškėlusi tikslą – mokymų metu versliems žmonėms, kuriems yra svarbus prekinio ženklo išskirtinumas internetinėje erdvėje, padėti išmokti naudotis dizaino ir virtualios kameros programomis. O kartu ir išmokti kurti įvairiausią vaizdinę medžiagą vadovaujantis dizaino principais.

Visuomet sakau, kad visi naudojamės tais pačiais įrankiais, tačiau kiekvienas galime su jais sukurti skirtingus rezultatus. Pirmiausia ir svarbiausia – išmokti jais naudotis, išmėginti jų galimybes, perprasti naudojimosi principus, o vėliau atrasti ir pritaikyti juos pagal savo poreikius. Mokymų programas sudarinėjau būtent taip, kad paskatinčiau kiekvieną ne tik išmokti naudotis programomis, tačiau kartu ir pritaikyti jas pagal savo poreikius.

Mokymų metu su džiaugsmu pasidalinsiu savo sukaupta patirtimi ir praktiniais patarimais.

Daugiau