Į pagrindinį
Gytis Dovydaitis

Fotografijos mokytojas

Gytis
Dovydaitis

Gytis Dovydaitis - sulaukęs 16m. amžiaus atrado fotografiją. Šiuo metu veda fotokursai.lt fotografijos paskaitas.

Gytis Dovydaitis, tai žmogus, kuris jau daug metų dirba su fotografija, o su vizualiaisiais menais – turbūt visą gyvenimą. Nuo pat mažens mėgęs piešti, vėliau gilinęsis į akademinį piešimą, sulaukęs  16m. amžiaus, Gytis atrado fotografiją. Fotografija jį sužavėjo  savo dokumentine prigimtimi. Baigęs 11 klasę, Gytis buvo atrinktas dalyvauti televizijos projekte „Praktikantai“, kuriame gavo galimybę atlikti savo svajonių darbo praktiką. Nesunku atspėti, kad Gytis pasirinko būti fotografu. Praktiką atlikęs Fotofabrike, jame liko dirbti dar 4 metus.

Šiuo metu Gytis atradęs savyje pedagogo gyslelę, be galo džiaugiasi galėdamas vesti paskaitas. Kaip jis pats sako: „Mano nuomone, pats kilniausias darbas, kokį tik žmogus gali dirbti, yra savo žinių bei patirtį perteikti kitiems, taip darant teigiamą įtaką tolesniam jų gyvenimui ir progresui studijuojamoje srityje“.

Kursantai Gytį apibūdina, kaip viena iš tų dėstytojų,  kurie paskaitas veda nuoširdžiai, negaili patarimų bei laiko ir visų svarbiausia –  orientuojasi į maksimaliai kokybišką išmokymą, o ne tik sausą išdėstymą.

Dar viena Gyčio silpnybė – gitara. Gitarą, kaip ir fotoaparatą, Gytis retai kada paleidžia iš rankų. Muzika jam yra tokia pat didelė aistra, kaip ir fotografija. Tris metus aktyviai grojęs keliuose roko projektuose dabar jis tikisi ateityje mokyti ne tik fotografijos, bet muzikos meno.

Daugiau