Į pagrindinį
Pianino pradžiamokslis

Vertinimų nėra

MENAI
PRADEDANTIESIEMS

Pianino pradžiamokslis

Vertinimų nėra

Pianino pradžiamokslis

Data derinama individualiai , dėl artimiausios datos ir laiko susisiekti el. paštu info@bloommo.lt

Virtuali erdvė

4 val.

liko 1/1 vieta

149 Eur.

149 Eur.

Apie mokymą


Tik dabar galite įsigyti net 7 pianino video pamokų paketą su Ieva Dūdaite. Išmokite groti nuo nulio patys arba padovanokite tobulą dovaną svajojantiems!

Per septynias vaizdo pamokas puikiai suprasite, ar skambinimas pianinu taps pomėgiu, ar jums patinka fortepijono muzika. Teorinės ir praktinės užduotys pateiktos paprastai – faktiškai nuo nulio paaiškinama, kas yra tas pianinas, ką apie jį reikia žinoti, kaip juo skambinti, kaip prie jo sėdėti. Per kelias pamokas įmanoma pajusti, ar jus toliau lydės muzika....

Apie mokymą


Tik dabar galite įsigyti net 7 pianino video pamokų paketą su Ieva Dūdaite. Išmokite groti nuo nulio patys arba padovanokite tobulą dovaną svajojantiems!

Per septynias vaizdo pamokas puikiai suprasite, ar skambinimas pianinu taps pomėgiu, ar jums patinka fortepijono muzika. Teorinės ir praktinės užduotys pateiktos paprastai – faktiškai nuo nulio paaiškinama, kas yra tas pianinas, ką apie jį reikia žinoti, kaip juo skambinti, kaip prie jo sėdėti. Per kelias pamokas įmanoma pajusti, ar jus toliau lydės muzika. Iš pradžiamokslio netgi išmoksite pirmą kūrinį! Vaizdo pamokos sukurtos pagal tam tikrą metodologiją. O pačios vaizdo pamokos – neįpareigojančios, galima mokytis šeštą valandą ryto ar vidurnaktį, jas galima kartoti daug kartų. Tai laisvas mokymosi modelis, kuris Jums idealiai tiks.

Galėsite išmokti pirmąjį savo kūrinį, pradžiuginti savo šeimą ir draugus muzika, susipažinsite su natų rašto skaitymo pradmenimis. Juk skambinimas pianinu – tai ne tik meditacija, svajonė, terapija, išėjimas iš patogumų zonos ar pomėgis. Mokslo įrodyta, kad grojant gerėja atmintis, gebėjimas išlaikyti dėmesį ir susikaupti, mažėja tikimybė susirgti demencija, Alzheimerio liga. Tai padeda stabdyti senėjimą. Bet svarbiausia, kad grojimas – tai ramybės ir tobulėjimo šaltinis, o to šiais jautriais laikais taip stinga.


Mokymų turinys

7 video pamokų paketą sudaro: 

  • Pamokų įrašai su praktinėmis užduotimis (išklausykite bet kada Jums patogiu metu);

  • Taisyklingo sėdėjimo ir riešo formavimo metodika;

  • Pianino struktūros reziumė;

  • Įvadas į natų rašto skaitymą;

  • Pradmenys: nuo DO iki SI;

  • Tempai, dinamika, artikuliacija, grojimas dviem rankomis;

  • Melodija ir pirmasis kūrinys;

  • Pedalo naudojimo subtilybės;

  • Daug papildomos teorinės tekstinės, audio ir video medžiagos.Mokymai skirti 

Pianino pradžiamokslis skirtas ne tik vaikams ar suaugusiems, pradedantiems nuo nulio, bet ir tiems, kurie nebūtinai vaikystėje mokėsi muzikos. Netgi jei neturite instrumento, o seniai svajojote išmokti skambinti pianinu, drįskite įgyvendinti svajonę dar šiais metais – gal artimuosius nustebinsite dovanodami jiems melodiją?

+ Rodyti daugiau
Daugiau Mokytojas
Ieva Dūdaitė
Pianistė ir mokytoja
Ieva Dūdaitė