Į pagrindinį
Mikroadatinė mezoterapija, naudojant MesoPen aparatą

Vertinimų nėra

GROŽIS
KOSMETOLOGIJA
PRADEDANTIESIEMS / PAŽENGUSIEMS

Mikroadatinė mezoterapija, naudojant MesoPen aparatą

Vertinimų nėra

Mikroadatinė mezoterapija, naudojant MesoPen aparatą

Data derinama individualiai , dėl artimiausios datos ir laiko susisiekti el. paštu info@bloommo.lt

Kaunas

8 val.

liko 4/5 vietos

140 Eur.

140 Eur.

Apie mokymą

Mikroadatinė mezoterapija – inovatyvi bei sparčiai populiarėjanti procedūra,  taikoma šiuolaikinėje estetinėje medicinoje. Šiai procedūrai atlikti vienas iš naudojamų įrankių – MesoPen automatinė adatinė sistema, kuri padeda naikinti randus, strijas, raukšles ar odos suglebimą. Šis aparatas nepamainomas kosmetologijos įrankis ir pravartus išmanyti kiekvienam kosmetologui. Mokymų metu mokysiesi dirbti su MesoPen aparatu. Susipažinsi ir su teoriniu ir su praktiniu aparato taikymu, atliekant procedūras. Šiuos naujus įgūdžius ir žinias galėsi taikyti kasdieniniame k...

Apie mokymą

Mikroadatinė mezoterapija – inovatyvi bei sparčiai populiarėjanti procedūra,  taikoma šiuolaikinėje estetinėje medicinoje. Šiai procedūrai atlikti vienas iš naudojamų įrankių – MesoPen automatinė adatinė sistema, kuri padeda naikinti randus, strijas, raukšles ar odos suglebimą. Šis aparatas nepamainomas kosmetologijos įrankis ir pravartus išmanyti kiekvienam kosmetologui. Mokymų metu mokysiesi dirbti su MesoPen aparatu. Susipažinsi ir su teoriniu ir su praktiniu aparato taikymu, atliekant procedūras. Šiuos naujus įgūdžius ir žinias galėsi taikyti kasdieniniame kosmetologo ar estetinės medicinos darbe savarankiškai atliekant procedūras savo klientams, o teorinės žinios padės tinkamai atsirinkti kokias priemones įgyti savo salonui.


Mokymai skirti

Mezoterapijos mokymai skirti tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems kosmetologams ar estetinės medicinos specialistams, norintiems teikti paslaugas MeoPen aparatu.

 

Mokymų nauda

  • išmoksi dirbti su Mesopen aparatu
  • gebėsi išsirinkti tinkamas priemones, reikalingas darbui su Mesopen
  • išmoksi tinkamai pasiruošti procedūrai
  • išmanysi mezoterapijos istoriją ir klasifikaciją
  • išmanysi apie indikacijas ir kontraindikacijas
  • išmoksi parinkti tinkamus mono preparatus ir kokteilius klientams.


Mokymų turinys

Mokymų teorinėje dalyje pristatoma mezoterapijos istorija ir klasifikacija, indikacijos ir kontraindikacijos mikroadatinės mezoterapijos procedūrai, supažindinama su priemonės procedūrai atlikti ir pasidaroma naudojamų mono preparatų ir kokteilių analizė bei parinkimas klientui.

Praktinėje dalyje yra ruošiamasi procedūrai - organizuojama darbo vieta, pasirenkami aseptikai ir antiseptikai, bei atliekama mikroadatinė mezoterapija, naudojant MesoPen aparatą.


Apie mokytoją

Aurelija Žukauskė – atestuota lektorė ir profesionali kineziterapeutė praktikė, vedanti licencijuotus mokymus higieninės kosmetologijos ir mezoterapijos temomis. Aurelijos edukacinė veikla prasidėjo 2014 metais ir apima tiek Lietuvą, tiek ir užsienio šalis. Moteris yra įsteigusi įmonę “Mezoestetika”, kurios pagrindinis tikslas būtent ir vykdyti aukščiausios kokybės mezoterapijos, biorevitalizacijos ir mezo siūlų vėrimo mokymus ir seminarus.  Mezoterapija yra mėgiama dėl jos veiksmingumo ir palyginus gana paprastos procedūros. Tačiau kas iš pirmo žvilgsnio atrodo paprasta, turi daugybę subtilumų. Aurelija kviečia įgyti šių subtilių įgūdžių ir išmokti savarankiškai taikyti įvairias mezoterapijos praktikas savo darbo vietoje.

+ Rodyti daugiau
Daugiau Mokytojas
Aurelija Žukauskė
Atestuota lektorė, profesionali kineziterapiautė bei kosmetologė
Aurelija Žukauskė

Aurelija Žukauskė – atestuota lektorė ir profesionali kineziterapeutė praktikė, vedanti licencijuotus mokymus higieninės kosmetologijos ir mezoterapijos temomis.

+ Daugiau