Į pagrindinį
Kūrybinis rašymas

Vertinimų nėra

ASMENINIS TOBULĖJIMAS
PRADEDANTIESIEMS

Kūrybinis rašymas

Vertinimų nėra

Kūrybinis rašymas

Mokymai jau įvyko, pasirinkite kitą datą

70 Eur.

Apie mokymą

Socialiniai tinklai – tai erdvė, kurioje pasakojate savo ar prekės ženklo istoriją. Jūsų paskyros žmogų turi paveikti tarytum gera knyga: norisi skaityti dar ir dar, susitapatinti su herojais ir išbandyti tai, ką jie mėgsta. Rašymas socialiniuose tinkluose – dar labai šviežias žanras, tačiau jam galioja bet kuriam tekstui tinkančios taisyklės: skaityti turi būti įdomu nuo pat pradžių iki pabaigos; kuo tekstas trumpesnis, tuo geriau; jeigu skaitytojas bent sykį šyptels – gerai; jei nusijuoks – nuostabu. Mokymų vadovė du...

Apie mokymą

Socialiniai tinklai – tai erdvė, kurioje pasakojate savo ar prekės ženklo istoriją. Jūsų paskyros žmogų turi paveikti tarytum gera knyga: norisi skaityti dar ir dar, susitapatinti su herojais ir išbandyti tai, ką jie mėgsta. Rašymas socialiniuose tinkluose – dar labai šviežias žanras, tačiau jam galioja bet kuriam tekstui tinkančios taisyklės: skaityti turi būti įdomu nuo pat pradžių iki pabaigos; kuo tekstas trumpesnis, tuo geriau; jeigu skaitytojas bent sykį šyptels – gerai; jei nusijuoks – nuostabu. Mokymų vadovė duos patarimų, kaip visa tai įgyvendinti neįdedant daug pastangų.

Pyragą galima kepti visą dieną, panaudoti dvidešimt ingredientų ir papuošti cukruotomis rožėmis, bet nebūtinai jis bus skanesnis už tą, kurį iškepsite iš miltų, cukraus ir kiaušinio. Tas pats ir su tekstais – kartais į juos reikia pažvelgti paprasčiau, atkreipti dėmesį vos į porą dalykų, ir skaityti bus malonu. O kai suprasite, kad jus skaito, malonu bus ir rašyti.


Mokymų turinys 

  • Istorijos struktūra. Kaip kalbėti trumpai, bet pasakyti pakankamai?

  • Kas skiria gerą tekstą nuo blogo? Kartais skirtumas labai nedidelis;

  • Save redaguoti sunku, bet būtina. Ką daryti, kad niekada nereikėtų spausti „edit” mygtuko;

  • Stilius ir poveikis. Kaip kalbėtis su medkirčiais ir kaip su karalienėmis?

 Mokymai skirti

  • Dirbantiems su komunikacija bei reklama;

  • Visiems, norintiems išmokti valdyti trumpos apimties tekstus.

+ Rodyti daugiau
Daugiau Mokytojas
Akvilė Kavaliauskaitė
Žurnalistė bei rašytoja
Akvilė Kavaliauskaitė