Į pagrindinį
Hialurono rūgštis ir jos veikimo principai

Vertinimų nėra

GROŽIS
KOSMETOLOGIJA
PRADEDANTIESIEMS / PAŽENGUSIEMS

Hialurono rūgštis ir jos veikimo principai

Vertinimų nėra

Hialurono rūgštis ir jos veikimo principai

Data derinama individualiai , dėl artimiausios datos ir laiko susisiekti el. paštu info@bloommo.lt

Kaunas

8 val.

liko 5/5 vietos

120 Eur.

120 Eur.

Apie mokymą

Hialurono rūgštis – labai svarbi mūsų organizmui, palaikant tinkamą odos drėgmės pusiausvyrą. Hialuronas puikiai sugeria drėgmę ir perskirsto ją po visą organizmą. Kosmetologai žino, kad būtent hialurono trūkumas sukelia odos pilkėjimą, raukšlėjimąsi, net akių sausėjimą ir sąnarių problemas, todėl hialuronas yra nepamainoma kosmetologo priemonė. Šių mokymų metu kineziterapeutė praktikė ir higieninės kosmetologijos ir mezoterapijos mokytoja Aurelija Žukauskė mokys hialurono rūgšties veikimo principų ir biorevitalizacijos bei bioreparacijos procedūrų atlikimo, kurias g...

Apie mokymą

Hialurono rūgštis – labai svarbi mūsų organizmui, palaikant tinkamą odos drėgmės pusiausvyrą. Hialuronas puikiai sugeria drėgmę ir perskirsto ją po visą organizmą. Kosmetologai žino, kad būtent hialurono trūkumas sukelia odos pilkėjimą, raukšlėjimąsi, net akių sausėjimą ir sąnarių problemas, todėl hialuronas yra nepamainoma kosmetologo priemonė. Šių mokymų metu kineziterapeutė praktikė ir higieninės kosmetologijos ir mezoterapijos mokytoja Aurelija Žukauskė mokys hialurono rūgšties veikimo principų ir biorevitalizacijos bei bioreparacijos procedūrų atlikimo, kurias galėsi pritaikyti savo darbe.


Mokymai skirti

Kosmetologams arba estetinės medicinos specialistams, norintiems išmokti taikyti hialurono rūgšties procedūras savo klientams.


Mokymų turinys

Teorinėje mokymų dalyje pristatoma hialurono rūgšties procedūrų – biorevitalizacijos ir bioreparacijos, istorija, šių procedūrų poveikio galimybės, indikacijos, kontraindikacijos, galimi šalutiniai efektai bei aptariama kaip teisingai pasirinkti produktus hialurono rūgšties estetinėse procedūrose.

Praktinėje dalyje dalyviai pasiruošia darbo vietą, papasakojama apie aseptiką ir antiseptiką bei priemones reikalingas procedūroms atlikti, o visa likusi mokymų dalis skirta praktinei daliai – dalyviai mokosi atlikti procedūras savarankiškai su mokytojo pagalba.


Mokymų nauda

  • išmoksi taikyti hialurono rūgštį procedūrose
  • sužinosi apie biorevitalizacijos ir bioreparacijos procedūrų istoriją
  • gebėsi pasirinkti priemones procedūroms
  • išmoksi teisingai pasiruošti darbo vietą procedūrai
  • praktiškai išmoksi atlikti procedūras, kurių sudedamoji dalis – hialurono rūgštis
  • galėsi savarankiškai taikyti įgytus įgūdžius ir žinias darbo praktikoje.


Apie mokytoją

Aurelija Žukauskė – atestuota lektorė ir profesionali kineziterapeutė praktikė, vedanti licencijuotus mokymus higieninės kosmetologijos ir mezoterapijos temomis. Aurelijos edukacinė veikla prasidėjo 2014 metais ir apima tiek Lietuvą, tiek ir užsienio šalis. Moteris yra įsteigusi įmonę “Mezoestetika”, kurios pagrindinis tikslas būtent ir vykdyti aukščiausios kokybės mezoterapijos, biorevitalizacijos ir mezo siūlų vėrimo mokymus ir seminarus.  Mezoterapija yra mėgiama dėl jos veiksmingumo ir palyginus gana paprastos procedūros. Tačiau kas iš pirmo žvilgsnio atrodo paprasta, turi daugybę subtilumų. Aurelija kviečia įgyti šių subtilių įgūdžių ir išmokti savarankiškai taikyti įvairias mezoterapijos praktikas savo darbo vietoje.

+ Rodyti daugiau
Daugiau Mokytojas
Aurelija Žukauskė
Atestuota lektorė, profesionali kineziterapiautė bei kosmetologė
Aurelija Žukauskė

Aurelija Žukauskė – atestuota lektorė ir profesionali kineziterapeutė praktikė, vedanti licencijuotus mokymus higieninės kosmetologijos ir mezoterapijos temomis.

+ Daugiau