Į pagrindinį
Drifto  pamokos „Drift Academy“

Vertinimų nėra

SPORTAS
AUTO/MOTO
PRADEDANTIESIEMS

Drifto pamokos „Drift Academy“

Vertinimų nėra

Drifto pamokos „Drift Academy“

Vilnius

2 val.

liko / vietų

300 Eur.

300 Eur.

Apie mokymą

Ar kada norėjai išmėginti drift‘ą? O gal tavo draugas/-ė/* visada svajojo apie tai? Drifto pamokos kartu su instruktoriumi „Drift Academy“ pirmojoje Lietuvoje ir mokykloje padės tavo norams išsipildyti. Driftas aba lietuviškai šonaslydis – tai viena iš automobilių sporto šakų bei dažnai yra viena iš profesionalių automobilių sporto varžybų rungtis. Šios rungties dalyviai vertinami pagal tai kokiu kampu slysta automobilis, kaip išlaikomas greitis, pasirodymo įspūdingumą ir kitus kriterijus. Šių mokymų metu išmoksi kaip suk...

Apie mokymą

Ar kada norėjai išmėginti drift‘ą? O gal tavo draugas/-ė/* visada svajojo apie tai? Drifto pamokos kartu su instruktoriumi „Drift Academy“ pirmojoje Lietuvoje ir mokykloje padės tavo norams išsipildyti. Driftas aba lietuviškai šonaslydis – tai viena iš automobilių sporto šakų bei dažnai yra viena iš profesionalių automobilių sporto varžybų rungtis. Šios rungties dalyviai vertinami pagal tai kokiu kampu slysta automobilis, kaip išlaikomas greitis, pasirodymo įspūdingumą ir kitus kriterijus. Šių mokymų metu išmoksi kaip sukti ratus, slysti ir net aplenkti kliūtis! Tau priklauso viskas - automobilis su naujomis padangomis ir degalais, trasa, o svarbiausia, drifto profesionalo žinios ir patarimai.


Mokymų turinys

Mokymai susideda iš teorinės ir praktinės dalies. Šiame kurse trumpai pristatomi pagrindiniai dalykai, kuriuos tau reikia žinoti prieš išbandant jėgas aikštelėje, kur gausi keletą užduočių: pirma - slysti iš inercijos, vairuojant mašiną iš šono į šoną bei rankinio stabdžio pagalba, antra – driftinti  ratu aplink kliūtį. Net valandą laiko trunksiančioje praktinėje dalyje išmoksi kaip pradėti slydimą iš inercijos ir palaikyti bei kontroliuoti slydimą aplink kūgį.


Mokymai skirti

Šios drifto  pamokos yra skirtos visiems norintiems išbandyti bei daugiau sužinoti apie šonaslydžio sportą. Taip pat tiems, kurie nori išmokti suvaldyti automobilį, esant slidžiai dangai įprastame eisme.


Mokymų nauda

  • išbandysi savo gebėjimus drift‘e
  • išmoksi reaguoti ir suvaldyti automobilį slidžiame kelyje
  • galėsi praktikuotis poroje su instruktoriumi
  • išmoksi kaip reikėtų slysti iš inercijos
  • išmoksi driftinti  ratu aplink kliūtį.
+ Rodyti daugiau
Daugiau Mokytojas
Kastytis Alekna
Profesionalus drift vairuotojas ir "Drift Academy" įkūrėjas
Kastytis Alekna

Kąstytis Alekna yra profesionalus drift vairuotojas, tarptautinis teisėjas ir drift veiklos organizatorius.

+ Daugiau