Dažniausiai užduodami klausimai

DUK

Mokiniai

Kas yra bLoommo?

bLoommo - tai mokymų inkubatorius, praktinių mokymų bendruomenė, jungianti norinčius mokyti bei siekiančius išmokti. Čia didžiausią dėmesį teikiame ne sausai teorijai, o praktinių įgūdžių tobulinimui. Čia turi galimybę mokytis iš savo srities profesionalų. Iškart po mokymų naujus gebėjimus galėsi pritaikyti gyvenime. bLoommo veikimo principas yra toks pats, kaip tau turbūt gerai pažįstamų platformų, tokių kaip Booking ar Tiketa ir pan. Lengva rasti, išsirinkti ir palyginti mokymus, pagal kategoriją, sudėtingumo lygį, kainą, lokaciją, datą bei mokinių atsiliepimus.

Ką reiškia bLoommo pavadinimas?

Pavadinimas bLoommo kilo nuo angliško žodžio bloom - žydėti. Norime, kad kartu su bLoommo žydėtum, augtum tobulėtum!

Kaip įsigyti mokymus?

Keliauk į skiltį "MOKYMAI", pasirink tau patikusį kursą, prisijunk registruodamasis su savo Google ar Facebook paskyra arba rankiniu būdu, suvesk savo el. pašto adresą bei sukurtą slaptažodį ir spausk "PIRKTI MOKYMĄ". Suvesk reikiamus duomenis ir sistema nukreips tave apmokėjimui. Pasirink tau tinkamą mokėjimo būdą, atlik mokėjimą ir VOILA, gerų mokslų!

Ar būtina užsiregistruoti tam, kad įsigyčiau mokymus?

Taip, registracija būtina, tačiau labai paprasta. Registruokis su savo Google ar Facebook paskyra arba rankiniu būdu suvesk savo el. pašto adresą bei sukurtą slaptažodį.

Ar platformoje paskelbti mokymai vyksta online?

Ne, visi bLoommo platformoje skelbiami mokymai yra gyvai rengiami ir turintys praktinę dalį.

Ar platformoje galima rasti įvairiausių sričių mokymus ar teikiate prioritetą kelioms sritims?

bLoommo platformoje rasi, palyginsi, išsirinksi pačių įvairiausių sričių gyvai vykstančius mokymus: statybos/interjero, menų, grožio, humanitarinių mokslų, IT, rinkodaros, įmonės raštvedybos ar verslo, sveikatos, sporto, teisės, asmeninio tobulėjimo, pramogų, horeca ar net sodininkystės ir ūkininkavimo. Visų kategorijų mokymus rasi čia: https://bloommo.lt/kursai

Kodėl verta rinktis gyvai rengiamus mokymus?

bLoommo platformoje paskelbtų mokymų pagrindas yra teorinė dalis bei praktiniai užsiėmimai, kurie pagerina studijų kokybę bei rezultatą. Kiekvienas studentas gauna asmeninį dėstytojo dėmesį, akių kontaktą bei 100% įsitraukimą į mokomą dalyką.

Ar po mokymų gausiu sertifikatą?

Pabaigęs bet kurį bLoommo platformoje skelbiamą kursą gausi baigimo pažymėjimą - sertifikatą, patvirtinantį tavo pasiekimus.

Ar galiu pasitikėti bLoommo? Kas bus, jei mano įsigyti mokymai neįvyks?

bLoommo yra saugi ir patikima mokymų dalinimosi platforma, tuo gali net neabejoti. Jei atsitiks taip, kad tavo įsigytas mokymas neįvyks, pasitarę su mokytoju nuspręsite: ar pasirinksi kitą mokymų datą ir startuosi su artimiausia grupe arba gražinsime mokymui išleistus pinigus.

Jei platformoje susidūriau su trikdžiais (angl. bug), kam pranešti?

Jei taip atsitiko, kad radai bug'ą, pranešk apie jį bLoommo komandai elektroniniu paštu info@bloommo.lt ir artimiausiu metu su tavimi susisieksime.

Neradai atsakymo?